>>speciale editie - Nieuwsbrief SSV - december 2015

speciale editie - Nieuwsbrief SSV - december 2015

23-12-2015

speciale editie - Nieuwsbrief SSV - december 2015

Woensdag 23 december, is er een -speciale editie- van de Nieuwsbrief uitgebracht. Deze editie is per e-mail naar alle vrijwilligers van de SSV verzonden.

In deze Nieuwsbrief alle aandacht voor de eindejaarsbijeenkomst die afgelopen zaterdag is gehouden. Op deze bijeenkomst werden, met een muzikaal intermezzo van Havenkoor Deining, alle jubilarissen in de bloemen gezet. Onder het genot van een hapje en een drankje werden zij bedankt door het bestuur voor hun vaak jarenlange en belangeloze inzet voor onze stichting. Een prachtige oorkonde met bijbehorende speld viel hun ten deel. We kijken met veel genoegen terug op een sfeervolle middag in Danscentrum Van Hattem.